profesjonalizm i zaufanie o globalnym zasięgu

Szeroki wachlarz usług, pełne wsparcie klienta. Poniżej zapoznasz się z historią i wizerunkiem firmy.

nasza misja

Etyczne i uczciwe postępowanie

w biznesie jest kamieniem węgielnym naszej filozofii biznesowej i fundamentem całej organizacji. Działamy na zasadzie zrównoważonego wzrostu poprzez świadomy układ między zwiększaniem przychodów, dbaniem o środowisko naturalne a satysfakcją naszych klientów i pracowników.

W codziennej pracy, przy podejmowaniu biznesowych decyzji opieramy się na naszym Kodeksem Postępowania (Code of Conduct).

kim jesteśmy?

Jako Electro Croon Polska jesteśmy ekspertem w dziedzinie zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla elektrotechniki, teletechniki, automatyki i systemów zarządzania budynkami opracowywanych przez zespół doświadczonych inżynierów i menadżerów.

historia

Electro Croon Polska Sp. z o. o. powstała w 1993 roku jako spółka-córka Croonwolter&dros B.V., jednej z największych holenderskich firm w branży elektrotechnicznej funkcjonującej od ponad 135 lat jako część grupy TBI, która zrzesza firmy w branży technologii, budownictwa i infrastruktury.

co robimy?

Jesteśmy dostawcą usług inżynierskich, oferującym najwyższej klasy profesjonalne rozwiązania dla wymagających klientów w branży budowlanej, przemyśle, infrastrukturze a także na rynku morskim. Realizujemy projekty zlokalizowane na rynku polskim a także na rynkach zagranicznych, głównie holenderskim.

jak pracujemy?

Jesteśmy nastawieni na stosowanie zarówno wypróbowanych jak i nowatorskich rozwiązań. Wynika to z naszego przekonania, że w ten sposób efektywnie pomagamy naszym zleceniodawcom w realizacji zamierzonych przez nich celów.

dlaczego Electro Croon Polska?

icon

Zatrudniamy inżynierów specjalizujących się w instalacjach elektrycznych, teletechnicznych, automatyce i systemach BMS jak również w instalacjach mechanicznych

icon

Inżynierowie z naszego zespołu to absolwenci renomowanych uczelni technicznych z wieloletnim bogatym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą

icon

Chętnie podejmujemy się zadań nietypowych, instalacji dla obiektów prototypowych i innowacyjnych zarówno stacjonarnych jak i wizjonerskich na rynku morskim.

icon

Pracujemy na platformie BIM. Modelujemy instalacje w architekturze 3D. Dla realizacji Projektów używamy nowoczesnego oprogramowania: Instalsoft, Autocad, Eplan, Vabi UO & Elements, Stabicad, Intelec, Solibri Revit, SKM Power Tools

oferta

nasze realizacje